Witaj!     Dziś jest: Poniedziałek, 22.10.2018 r.   
OpenOffice Software

 
  EGIS Polska

<< wstecz

Pakiet OpenOfficePL cieszy się szczególnym powodzeniem wśród małych i średnich firm. Jednak także te duże otwierają się na wolne oprogramowanie. Dlaczego nie boją się OpenOfficePL? Publikujemy notatkę firmy EGIS Polska, która jesienią 2003 roku wdrożyła OpenOfficePL.

"EGIS Polska od siedmiu lat aktywnie działa na rzecz poprawy jakości zdrowia ludzi, oferując na polskim rynku leki najwyższej klasy w racjonalnej cenie. Ponad dwadzieścia preparatów EGIS, stosowanych w leczeniu kardiologicznym, ginekologicznym, onkologicznym, psychiatrycznym i neurologicznym, cieszy się pozytywną opinią lekarzy i pacjentów.

Firmę EGIS Polska tworzą ludzie z pasją – dynamiczni, otwarci i profesjonalnie przygotowani do pracy. Dziś nasz zespół liczy blisko 250 osób i stale się powiększa. Pracujemy z zapałem i determinacją, a nasze działania przynoszą wymierne efekty. Jesteśmy w czołówce firm o największej dynamice rozwoju w sektorze farmaceutycznym w Polsce – mówi Adam Frańczak, Dyrektor Generalny EGIS Polska.

Liderzy EGIS Polska z uwagą śledzą możliwości, które mogą przyczynić się do poprawy jakości i efektów pracy, czy zredukować koszty. Firma korzysta z najnowocześniejszych narzędzi i technologii, także z dziedziny IT, które pozwalają efektywnie realizować plany rozwoju, aby wspólnie cieszyć się sukcesami.

Jesienią tego roku zdecydowaliśmy się wprowadzić w firmie oprogramowanie OpenOfficePL – polski pakiet programów biurowych. Korzystając z produktów OpenSource, świadomie wspieramy w ten sposób rozwój polskich rozwiązań informatycznych. Miło mi stwierdzić, że możliwości, które oferuje oprogramowanie OpenOfficePL odpowiadają naszym oczekiwaniom. Wierzę, że z czasem, lista zalet związanych z wykorzystywaniem oprogramowania OpenOfficePL w EGIS Polska będzie się powiększać – mówi Paweł Moszumański Dyrektor ds. Informatyki EGIS Polska."

 

© 2001-2018 OpenOffice Software